Prawnik Głogów Emisaro, najskuteczniejszy Prawnik z Głogowa i okolic O KANCELARII OFERTA HISTORIE ZWYCIĘZCÓW ZGŁOŚ WIERZYTELNOŚĆ KONTAKT
Poznaj Niektóre Historie Zwycięzców
i dołącz do nich!

Chciałbyś aby Twoja sprawa znalazła się wśród prezentowanych historii?
Skontaktuj się z nami, zgłoś sprawę teraz.
Dawno, dawno temu


(...) Jego historie połowów urastały nierzadko do rozmiarów legendy. Ja zawsze widziałem tylko takie ryby na obrazku z książki, nigdy na żywo… A przecież prawdziwe życie polega na tym, żeby wszystkiego dotknąć, spróbować.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kurz, piach i żwir


(...) Wywrotka za wywrotką, kurz i wieczne wibracje, od rana do wieczora – to jest mój dzień powszedni. Mieszkam koło żwirowni a niedaleko budują autostradę. Pewnego razu znalazłem w budynku pęknięcie z góry na dół.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kap, kap, kap


(...) Z sufitu i z podłogi spływały smugi wody. Niedawno robiliśmy remont, który pochłonął majątek. Dorota łapała miski i podstawiała pod strugi płynącej wody. W ruch poszły ścierki i szmaty. Nie było czasu na siedzenie i biadolenie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O mały włos


(...) Kolejnego dnia rano zaczęliśmy szacować straty. Ogrodzenie za 12 tysięcy złotych, remont tarasu kolejne 5 tysięcy złotych, nowe okno, zniszczony trawnik i ogród, bałagan i nerwy. Kto za to zapłaci? Widziałam jeden wielki znak zapytania.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Żyć o kromce chleba


(...) Miałam do wyboru kupić dziecku kromkę chleba lub zapłacić czynsz. Co miałam wybrać? Wybór był prosty. Wybrałam chleb dla moich dzieci, a później myślę dopiero za co będę spłacać długi.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ostatni lot


(...) Podczas lądowania ich samolot uderzył o płytę lotniska i doszło do pożaru. Zginęły trzy osoby, w tym mój ojciec. Władze zorganizowały transport ciała do Polski, linie lotnicze wysłały do nas list.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Oddany mecz


(...) Za dwa tygodnie miałem mieć mecz w tenisa stołowego, ale lekarz stanowczo odradził mój udział w turnieju ze względu na uraz oka, przegroda nosowa również była złamana i czekała mnie operacja.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Skok na wózek


(...) Zaniepokojona wykręciłam numer jej komórki, lecz telefon milczał jak zaklęty. Po kilku próbach, razem z mężem, pojechałam w kierunku basenu. Już z daleka rzucił mi się w oczy błysk sygnałów karetki.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Przegłos