Masz pytania?
Zadzwoń i skorzystaj
z bezpłatnych konsultacji:

+48 533 333 284
Skok na wózekMoja córka Asia regularnie chodziła na krytą pływalnię w naszej miejscowości. Gdy była w 4 klasie szkoły podstawowej zapisałam ją na lekcje pływania. Radziła sobie świetnie, chwalił ją certyfikowany instruktor. Jej rytuałem stało się czwartkowe pływanie. Robiła to regularnie przez trzy lata, aż nagle… Jej świat wywrócił się do góry nogami.

Był grudzień, za oknami leżał śnieg, a w moim domu pachniała już bożonarodzeniowa choinka. Nic nie zwiastowało tragedii, która miała nastąpić. Asia, jak zwykle, razem ze swoimi koleżankami-gimnazjalistkami, wybrała się na basen. Miały być tam godzinę, ale mimo upływającego czasu córka nie wracała do domu. Zaniepokojona wykręciłam numer jej komórki, lecz telefon milczał jak zaklęty. Po kilku próbach, razem z mężem, pojechałam w kierunku basenu. Już z daleka rzucił mi się w oczy błysk niebieskich sygnałów karetki pogotowia stojącej przy drzwiach głównych pływalni. Poczułam, jak moje ciało wzdryga się z przerażenia. Co sił w nogach pobiegłam do środka.

Moja córka leżała przy brzegu i była reanimowana przez ratowników. Okazało się, że wskoczyła do wody, przepłynęła kawałek i nagle zanurzyła się pod wodę. Może się źle poczuła? – zastanawiałam się. Jej koleżanki, gdy się zorientowały, zaczęły wzywać na pomoc ratownika, lecz ten … rozmawiał przez komórkę. Gdyby od razu wyciągnął Asię z wody nie doszłoby do tak znacznego niedotlenienia mózgu. Brak powietrza doprowadził do tego, że od kilku lat córka jest sparaliżowana. Mimo długotrwałej rehabilitacji wciąż nie może chodzić, porusza się tylko na wózku. Nie wierzyliśmy, że za takie zdarzenie należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie. Znajomi mówili, że nie mamy szans wygrać, bo właścicielem basenu jest gmina. Nawet nie zabieraliśmy się do tematu, dopóki nie wpadła w nasze ręce ulotka Kancelarii Prawnej Emisaro. To właśnie ich wysłaliśmy po swoje zwycięstwo. Wrócili niemalże z gotówką w ręce.

Zwyciężyłam z Kancelarią Prawną Emisaro, JadwigaZGŁOŚ SPRAWĘ TERAZ


Blog EmisaroChcesz wiedzieć więcej?
Czytaj naszego bloga
i podnoś swoją
świadomość prawną.

Podziel się tą historią
z innymi. Niech zainspiruje
i zmotywuje ich do tego,
aby wysłali nas po
swoje zwycięstwo.


Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Przegłos